הגיע הזמן לקנות רכב חדש

רכישת מכונית חדשה הוא חלום של כל נהג, וותיק או חדש. רכב חדש מעניק תחושה של יוקרה (גם אם הרכב הוא רכב זול). ריח הנילונים, מד הקילומטרים שעומד על אפס, המראה החדש ועוד. כל אלו עושים תחושה שאי אפשר להחליף אותה.

אין ספק שרכישת רכב חדש הוא עסקה הרבה יותר כדאית ממגוון סיבות אך מסיבות רבות ומסיבות כלכליות לא מעט אנשים נוטים לרכוש רכב משומש וכך חוסכים לא מעט כסף. לעיתים עסקה של רכב משומש עלולה להיות טעות מרה בעיקר בגלל העובדה שהרכב כבר תקופה על הכביש ואי אפשר באמת לדעת מה הוא עבר.

מה היתרונות העיקריים ברכב חדש?

היום, דגמי רכב חדשים מיוצרים עם שרותים המתחשבים בהרבה פרמטרים כגון נוחות, בטיחות וטכנולוגיה. אם נסתכל על רכישת רכב חדש סיטרואןרכב ה – C5 של סיטרואן לדוגמה נוכל לראות שהיצרן חשב על הרבה פרמטרים ובניהם תא מטען גדול, ביצועי בלימה מתקדמים, תא נוסעים חכם, עיצוב ייחודי ועוד מגוון פרמטרים ברמת השרות לנהג וגם לשאר הנוסעים ברכב.  כמו הסיטרואן C5 כך יש עוד מגוון רכבים הנרכשים מהיצרן.
כאמור, לרכב חדש יש מגוון יתרונות, להלן מספר יתרונות שיעזרו לכם לקבל החלטה בעת רכישת הרכב.

  • חדשנות – רכב חדש מגיע עם התוספות הכי חדשות בשוק הרכב טכנולוגיה חדשנית, תוספי שרות חדשים, גלגלים ממהדורה חדשה, מחשוב חדש ברכב ועוד. רכב חדש מגיע עם שלל אפשרויות ותוספות שלא ניתן לקבל ברכב הנקנה ביד שנייה.
  • שקט נפשי ואחריות – רכב חדש מגיע עם אחריות יצרן, כלומר, כל תקלה שנגרמת לרכב שאינה נכללת בנזק נכנסת תחת האחריות שיש לרכב והיצרן אחראי לטיפול בה. רכבים משומשים נוטים לקילקולים ולבלאי בתדירות גבוהה יותר. בעת הרכישה של הרכב, קונה הרכב אינו יודע ב- 100 אחוז מה עבר הרכב. דבר המשאיר אי וודאות גדולה לגבי הרכב.
  • חיסכון בדלק – רכבים חדשים נמכרים עם טכנולוגיות שונות העוזרות לרכב להיות חסכוני יותר בדלק. בין אם מדובר בטכנולוגיה היברידית, רכב העובד באופן חלקי על חשמל וכדומה. בנוסף לחיסכון בדלק, רכבים חדשים פולטים פחות רעלים לסביבה וכך פחות מזהמים את האוויר.
  • נסיעה חלקה ללא בעיות – רכב חדש הנרכש מהיצרן הוא רכב שקט יותר התורם לנסיעה חלקה ללא תקלות ורעשים של המנוע. הנסיעה ברכב חדש נותנת תחושה שהרכב שט על הכביש.
  • בטיחות – אולי הפרמטר החשוב ביותר ברכב הוא הבטיחות. רכבים חדשים מאובזרים בטכנולוגיות המסייעות להגדיל את הבטיחות של הרכב. בלמים מתקדמים, מערכות זיהוי בעת נסיעה אחורה, חיישנים שונים, תאורה ברורה יותר, כריות אוויר חדשניות וכדומה.

לסיכום

בני המקרים, רכישת רכב חדש או רכישת רכב משומש יש יתרונות וחסרונות. בהרבה מקרים הדבר העיקרי שקובע הוא המחיר ולכן אנשים נוטים לרכוש רכב יד שנייה אך אם רוצים שהעסקה תהיה אמינה ב- 100 אחוז אז אין ספק שרכב חדש יענה על צורך זה.