בחירת מצלמה נסתרת לרכב

כיום אנחנו נחשפים ברשתות החברתיות והאתרים הויראליים השונים לתיעודים רבים אשר מגיעים אלינו ממצלמות המותקנות על שמשות הרכבים, לעיתים מדובר בתאונת דרכים קשה, מעשה טוב בזמן מצוקה כלשהי או אולי חיה שנקלעה לצידי הדרך.

בזכות התיעודים האלו אנחנו יכולים להבין כמה חשוב יהיה להתקין מצלמה כזו ברכבינו, מה שיכול לעזור לנו רבות במקרים שעלולים להופיע מעת לעת. צילום כזה יוכל להוכיח מה באמת קרה בזמן של תאונה או אירוע בדרך, כמו הולכי רגל שינסו לגרום לנו לפגוע בהם בשביל כספי ביטוח או תאונה שנגרמה ללא אשמתכם אך אין לכם אפשרות להוכיח זאת. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על מידע שעשוי להיות לכם לעזר בזמן שאתם מחפשים מצלמה נסתרת מומלצת לרכב.

מצלמת רכב לצילום הדרך 

את רוב המצלמות נוכל להצמיד באמצעות ואקום לשמשה הקדמית, מה שיאפשר להן לקבל את הזווית המלאה ביותר לכביש ולהימנע מגורמים שעלולים לחסום חתיכה נכבדת מהפריים. לרוב המצלמות השונות לא יושפעו מדגם הרכב שלכם, ואת תהליך הסינון הקפדני שתעשו תוכלו לבחון רק את המפרט הטכני ואת המחיר כמובן.

ישנם המון הבדלים בין הסוגים והדגמים השונים של המצלמות אשר מוצעות בשוק כיום, ביניהם נוכל למנות אם המצלמה מציעה צילום באיכות HD חלקי או מלא, צורת טעינה אשר תאופיין בחיבור למצת הרכב, טעינה בחשמל או סוללה נפרדת עם מכשיר הטענה נפרד, ממשק הפעלה נוח, תאורת לילה באינפרא אדומה, אפשרות לצפייה במצלמה או רק בחיבור של כרטיס הזיכרון למחשב, כרטיס זיכרון נשלף או חיבור ישיר ועוד. תוכלו לבחון את הצרכים השונים שלכם מבעוד מועד כדי להבטיח שתבחרו במצלמה המתאימה ביותר.

מצלמה נסתרת לרכב

בנוסף לסיבות הרבות לשמן נרצה לעשות שימוש במצלמה כזו, לרוב כאשר נרצה לצלם משהו באופן נסתר וחשאי, נעדיף שהאנשים אותם נתעד לא ידעו שהם מצולמים כלל, מכיוון שהדעה הרווחת אומרת כי אדם שלא מודע לעובדה שהוא מצולם יתנהג באופן טבעי ורגיל לחלוטין, ואם הוא ידע זאת הוא ישנה את דרכי ההתנהגות שלו בהתאם לצורך.

ישנם המון נהגים אשר זקוקים לרכב שלהם לצרכי הסעות ועבודה, ואם זהו המקרה יהיה זה כדאי מאוד להתקין מצלמה נסתרת או גלויה שתכוון לפנים הרכב ותתעד כל רגע נתון. מצלמה נסתרת תעזור לכם להוכיח את המאורע לאחר שקרה, בעוד מצלמה גלויה תעזור לכם למנוע מצבים כאלו מראש.

אפשר להבחין בקלות שהטכנולוגיה של המצלמות השונות רק הולכות ומשתפרות מרגע לרגע, ובזכות המחירים האטרקטיביים שלהן יש לנו את האפשרות לבחור באחת שתתעד לנו את כל מה שקורה בתוך ומחוץ לרכב שלנו ההחלטה לבצע את הרכישה הופכת קלה וברורה מאליו, את המחיר שלה נוכל לכסות ברגע בו נקבל את הדו"ח הלא צודק הראשון.