חברת הסעות עובדים: 5 שאלות כדי לדעת מי טובה

כדי להסיע את הקבוצה אל היעד יש לפנות אל חברת הסעות שמציעה רכבים בגדלים שונים ושירות אדיב של נהגים מנוסים. זכרו – יש מספר נקודות שאתם לא יכולים לוותר עליהם. קראו על כך ובחרו את החברה המומלצת עבורכם. זו הדרך שלכם להיות מרוצים לכל אורך הדרך.

חושבים לספק לעובדי החברה שירותי הסעות? כך תבחרו חברה:

1) האם החברה פועלת עם רישיון?

חברה המספקת שירות של הסעות צריכה להיות בעלת רישיון. וזה אומר שהיא פועלת בצורה מפוקחת וכל ההתנהלות שלה בטיחותית ונכונה. אל תתפתו לפנות אל חברה שאינה מורשית לתת שירות בתחום ההסעות. אתם תחושו את הדבר במהלך הנסיעות – זה לגמרי לא כדאי.

2) האם זו חברה מנוסה?

הניסיון עושה את ההבדל בין שירות טוב לשירות מצוין. מסיבה זו כדאי לבחור חברת הסעות עובדים מנוסה, שפועלת בתחום לאורך שנים. במידה ויש לכם המלצה על חברה מנוסה שמספקת שירות איכותי ומשביע רצון, זו בהחלט סיבה לפנות אליה ולהתחיל להתמקח על מחירים. אנחנו שמענו הרבה דברים טובים על טיולי אתרים (ויש להם גם דירוגים גבוהים מאוד בגוגל), אז זו בוודאי אופציה טובה. מעבר לניסיון החברה יש לשים לב לניסיון של הנהגים. נהג מנוסה מכיר את כבישי הארץ ויכול להביא אתכם בדרך הקצרה והמהירה ביותר אל היעד. נהג מנוסה גם ידע לא להביא את העצבים מהחיים הפרטיים שלו לעבודה ויוכל לשמור על אווירה טובה במהלך הנסיעה.

3) האם הרכבים בטוחים?

נסיעה ברכב שאינו בטיחותי זה עניין מסוכן ביותר. זו הסיבה לכך שיש לוודא כי אתם נוסעים ברכבים בטיחותיים לכל דבר. במידה והרכבים בחברה עוברים בדיקות בטיחות תקופתיות על ידי קצין בטיחות תעבורתי, וכן כל נהג בודק את רכבו בטרם יתניע ויצא לדרך – אתם נהנים מרכב בטיחותי כנדרש.

4) האם החברה מספקת שירותים נוספים?

יוצאים לטיול וזקוקים לשירות של הדרכת טיולים? נדרשים להסיע נכה וזקוקים לרכב מתאים? במידה ויש לכם צרכים מיוחדים עליכם לברר על כך ולשמוע האם יש לחברה אפשרות להציע לכם מענה לצורך.

5) כמה תשלמו בגין השירות?

אתם לא רוצים לשלם ביוקר על השירות. אבל מנגד לפעמים דווקא מי שבוחר בחברה זולה משלם ביוקר על הבחירה שלו… מסיבה זו מומלץ לסקור ולברר אצל כמה חברות וכך למצוא חברה איכותית ומקצועית שגובה מחיר הוגן תמורת השירות.

בהצלחה לכולם!