שירותי מוניות לנתב"ג – הדרך הקלה לצאת לחופשה!

סגרתם דיל לחו"ל עם מלון מפנק לכל המשפחה, רגע לפני שעולים למטוס, איך תגיעו לנתב"ג עם מונית, רכב פרטי או רכבת? למי שמחפש את הדרך הנוחה, הקלה והמהירה ביותר, מומלץ לבחור בשירות של תחנת מוניות מקומית או ארצית שתקח אתכם על לפתח הטרמינל.

למה להשתמש בשירותי מוניות לנתב"ג?

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של שירותי מוניות לנתב"ג אשר מופעלים על ידי 3 גורמים מרכזיים:

  1. מוניות מורשות בנתב"ג – כיום, ישנה חברה בודדת אשר מפעילה תחנת מוניות בתוך הנתב"ג, חברה מוניות הדר. מוניות הדר קיבלו היתר מיוחד בתשלום ממשרד התחבורה להפעיל את תחנת המוניות ולשרת את קהל הנוסעים בנתב"ג.
  2. תחנת מוניות מקומית – כל תחנת מוניות מקומית במקום מגורך יכולה להוציא ולקבל נסיעות מנתב"ג. בדרך כלל, תחנת מוניות מקומית תוכל להגיע אליך בצורה מהירה יותר (במידה והנסיעה לא מתוכננת), מומלץ לאתר תחנת מוניות לנתב"ג אשר מציעה שירות 24/7 כך שתוכל לקבל שירות VIP בכל שעה ובכל מקום.
  3. מוניות פרטיות – בנוסף, ישנן בעלי מוניות פרטיות אשר מפעילים מונית בצורה חוקית עם רשיון או בצורה חאפרית ללא רשיון ממשרד התחבורה או ביטוח רלוונטי – מומלץ להיזהר מבעלי מוניות שכאלה למרות שמבחינת מחירי הנסיעה הם זולים ב – 10%-30% ממחירי השוק.

מבחינת הלקוח, היתרונות בהזמנת מונית לנתב"ג הם:

  1. נוחות – אין ספק שנסיעה במונית היא הדרך הנוחה ביותר להגיע לשדה התעופה ובחזרה. בצורה זו כל המונית עומדת לרשות המשפחה ותוכל להרגע או לשוחח עם בני המשפחה ולא לעסוק בנהיגה.
  2. מהירות – להבדיל מתחבורה ציבורית כמו רכבת/אוטובוס, מונית מגיעה ישירות מהבית לנתב"ג ולהפך.
  3. הגעה עד לטרמינל בנתב"ג – נוסעים ברכב פרטי, צריכים להחנות את הרכב בחניון שדה התעופה ולהתנייד עם שאטלים לטרמינל. מוניות פנימיות וחיצוניות יכולות להגיע עד לכניסה לטרמינל ולפרוק את הציוד בפתח הצ'ק אין.
  4. מחיר – מבחינה כלכלית, הנסיעה ברכבת זולה יותר, אך לעומת נסיעה ברכב פרטי, נסיעה במונית לנתב"ג משתלמת הרבה יותר.

לסיכום, אם אתה מחפש להתחיל את הפינוק כבר מישראל, הגעה לנתב"ג באמצעות שירות מוניות היא הדרך המומלצת מבחינתך. סעו בשלום ותחזרו בשלום J